odkaz na uvod

U Svatého Jána 3609, Havlíčkův Brod, 58001 / tel. +420 569 421 404

Profil

Společnost COMPAKT působí na trhu IT již od svého založení, tj. od 1.4.1998, s působností zejména ve Žďárském regionu. V roce 2003 prošla společnost z důvodu růstu výraznými změnami jak majetkovými, tak i organizačními a personálními. Rozšíření firmy žádalo velké prostory pro kvalitní zázemí a proto byla centrála společnosti v roce 2003 přesunuta do Havlíčkova Brodu. Rozšířením firmy narostla působnost společnosti na celé území kraje Vysočina.

Servis výpočetní techniky
Pro naše firemní a internetové zákazníky poskytujeme kvalitní servis počítačů a notebooků. Provádíme autorizovaný záruční a pozáruční servis nejprodávanějších značek počítačů LYNX a PREMIO.

 

Internet, VOIP, IPTV
Dále poskytujeme vysokorychlostní připojení internetu prostřednictvím sítě UNET jako partneři firmy Coma s.r.o. Přípojky vysokorychlostního internet realizujeme prostřednictvím nejvyspělejších technologií WIFI a prostřednictvím optických vláken vlastní optické sítě pro internet, telefonii a IP televizní vysílání.

Kamerové systémy
Nabízíme prodej, montáž a servis inteligentních digitálních kamerových systémů pro monitoring objektů se záznamem při detekci pohybu. Prostřednictvím sítě internet je dostupný živý obraz či záznam s inteligentním vyhledáváním záznamu dle časové osy kdekoliv na světě.

Servery, sítě
Dále realizujeme počítačové domácí a firemní sítě včetně serverů a rackových rozvodných skříní, záložní datové systémy.

Projekční činnost
Specializovaná sekce společnosti se zabývá také projekční činností ve stavebnictví s digitální tvorbou v CAD systémech s 3D grafikou. Specialisté realizují tepelně technické posudky a průkazy budov a navrhují nízkoenergetické domy.

S využitím našich znalostí a zkušeností, které se opírají o dlouhodobou praxi v oboru IT a stavebnictví, můžeme nabídnout ucelený soubor služeb zaručující spokojenost našich zákazníků. Důkazem je již mnoho úspěšně realizovaných referencí.

Těšíme se na Vaší návštěvu, tým firmy Compakt.